Skip to content

Zażalenie na odmowę wszczęcia sprawy o stalking- wzór

stalking pomoc prawna adwokat Barbara Szopa

Jeśli jesteś pokrzywdzoną lub pokrzywdzonym przestępstwem uporczywego nękania, a organy ścigania (policja lub prokuratura) odmówiły wszczęcia postępowania o stalking i zastanawiasz jak napisać zażalenie, poniżej kupisz wzór takiego pisma.

Zażalenie na postanowienie o odmowie wszczęcia sprawy o stalking- wzór

Wzór, który chcesz kupić, dotyczy zażalenia pokrzywdzonego na postanowienie prokuratora rejonowego o odmowie wszczęcia dochodzenia o czyn z art. 190a paragraf 1 kodeksu karnego.

Cena: 18 zł.

Wpisz swój adres e-mail, aby kupić.

Wzór zażalenia na postanowienie o odmowie wszczęcia dochodzenia. Kup terazOświadczam, że akceptuję regulamin.

Pamiętaj, że powyższe pismo stanowi jedynie wzór, jaki mógłby być sporządzony w abstrakcyjnie rozpatrywanym przypadku. Wzór zażalenia w całości ani jego poszczególne punkty nie może być interpretowany jako wskazanie konkretnych rozwiązań dla stanów faktycznych, w których niniejszy wzór będzie używany. Autorka nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty materialne lub osobiste związane z wykorzystaniem niniejszego wzoru.

A może twoje postępowanie zostało umorzone? Tutaj dowiesz się jak napisać zażalenie i kupisz wzór zażalenia na postanowienie o umorzeniu dochodzenia w sprawie o uporczywe nękanie: Umorzenie postępowania o stalking

2 thoughts on “Zażalenie na odmowę wszczęcia sprawy o stalking- wzór Leave a comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: