Blog

podcast Stop stalking

Podcast „Stop stalking”- odcinek 4

Podcast „Stop stalking”, odcinek 4. W dzisiejszym odcinku podcastu będzie o art. 107 kw, czyli o złośliwym niepokojeniu. Postaram się odpowiedzieć na pytanie, jakie są różnice pomiędzy złośliwym niepokojeniem, a uporczywym nękaniem. Podam przykłady złośliwego niepokojenia. Będzie także o uporczywości- czym jest to znamię stalkingu, po upływie jakiego czasu można mówić, że nękanie stało się uporczywe.

—>Czytaj więcej
stop stalking

Podcast „Stop stalking”- odcinek 3

W 3cim odcinku podcastu „Stop stalking” będzie o stalkerze. Kim jest typowy, przeciętny stalker? Ile ma lat, jakiej jest płci? Jakie są typy stalkerów wyodrębnione przez psychiatrów? W tym odcinku opowiem także o tym, czym jest erotomania.

—>Czytaj więcej

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

adwokat od stalkingu art. 190a k.k. art. 190a paragraf 2 k.k. groźby jak się bronić przezd nękaniem kary za stalking niepoczytalność stalkera nękanie nękanie dziecka nękanie telefonami Nękanie w Internecie nękanie w kodeksie karnym nękanie w szkole odszkodowanie za nękanie odszkodowanie za uporczywe nękanie ofiara nękania ofiara stalkingu podcast Podszywanie prawa ofiary sankcje za stalking stalker stalking stalking – przykłady stalking-statystyka stalking przez telefon stalking w Niemczech statystyka typy stalkerów uciążliwy sąsiad uporczywe nękanie uporczywe nękanie- statystyka Wykroczenie art. 107 kw wyroki o stalkingu Wyroki za nękanie wyroki za stalking wyrok nakazowy za stalking zadośćuczynienie za stalking zadośćuczynienie za uporczywe nękanie zakaz kontaktowania zakaz zbliżania zakaz zbliżania się do ofiary Znęcanie złamanie zakazu zbliżania złośliwe niepokojenie

Zadzwoń aby umówić wizytę search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close