Adwokat Barbara Szopa – artykuł o stalkingu w "Rzeczpospolitej"

adwokat Barbara Szopa stalking dzieci art. 190a kodeksu karnego Rzeczpospolita
“Rzeczpospolita”- 24.08.2017

Mam przyjemność poinformować, że w wydaniu “Rzeczpospolitej” z dnia 24 sierpnia 2017 r. ukazał się artykuł z moją wypowiedzią. Artykuł o tytule “Nie odpuszczać młodym stalkerom” dotyczy problemu nękania przez dzieci i nastolatki i można go przeczytać również tutaj: Nie odpuszczać młodym stalkerom.

1 Komentarz “Adwokat Barbara Szopa – artykuł o stalkingu w "Rzeczpospolitej"

  1. Pod moim mieszkaniem, mieszka rodzina która przynależy do tak zwanej grupy przestępczej Gang Stalking. Życie w takim towarzystwie nie jest łatwe. Co noc wybudzają ze snu prawie o tej samej porze, używają nieznanych mi urządzeń drgających że całe łóżko drży, mało tego używają jakieś wiązki elektromagnetycznej jest to tak silne pole że zmienia się za oknem poświata na różowo jest to błysk. Oprócz tego wszystkiego rażą mnie jakimiś urządzeniami w głowę odczuwam to tak jakby pendolino przejechało mi przez głowę, i do tego używają coś co przypomina broń hukową jest to skierowane na moją osobę. Nie
    wiem co robić czy zgłosić to do prokuratora, czy ponaglać policję żeby się za to porządnie zabrała. Byłam już w prawie wszędzie oprócz administracji budynku i prokuratora.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zadzwoń aby umówić wizytę search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close