Adwokat Barbara Szopa w „Uwadze!” TVN

W dniu 24 kwietnia 2019 r. w programie „Uwaga!” w stacji TVN ukazał się materiał z moim udziałem. Reportaż dotyczył uporczywego nękania mieszkańca Łodzi.

Barbara Szopa adwokat stalkng UWAGA TVN

Adwokat Barbara Szopa – pomoc dla ofiar stalkingu

Mam przyjemność poinformować, że w dniu 24 kwietnia 2019 r. w programie „Uwaga!” w stacji TVN ukazał się materiał z moim udziałem. Reportaż dotyczył uporczywego nękania mieszkańca Łodzi.

Pan Adam padł ofiarą stalkingu, po tym jak spotkał się niezobowiązująco z innym mężczyzną, który nie mógł pogodzić się z odrzuceniem. Pan Adam był nękany w ten sposób, że otrzymywał wiadomości na swój telefon, na jego drzwiach sprawca napisał dużymi literami „GEJE”, a na drzwiach wejściowych do bloku powiesił kartkę z wizerunkiem Pana Adama i komentarzem „Uwaga na tego pana. Jest gejem i jego współlokator są niebezpieczni i są oszustami”. Sprawca założył też fikcyjne profile z danymi pana Adama, jego numerem telefonu.

Stalkerowi postawiono zarzuty, otrzymał też zakaz zbliżania i kontaktowania z Panem Adamem. Niestety do tych zakazów się nie wystosował, więc prokuratura wystosowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie.

Cały reportaż można obejrzeć tutaj: Obraźliwe plakaty, śledzenie i groźby. Kto stalkuje pana Adama?

Mogę Ci pomóc!

Ktoś Cię nęka? Policja nie reaguje, a Ty nie wiesz co z tym zrobić? Wypełnij formularz, a zajmę się Twoją sprawą
logo Adwokat Barbara Szopa Duma

Wykonanie strony:  strony internetowe

Potrzebujesz pomocy w walce ze stalkerem?

Zostaw numer - oddzwonię i porozmawiamy o Twojej sprawie.